BAHAR KIZ YURDU kurucuları emekli öğretmenler Osman TOKLU ve Latife TOKLU' dur. İşletmeciliğini de kendileri üstlenerek, lise ve üniversite mezunu elemanları ile birlikte 24 saat hizmet vermektedirler.
Yurdumuzun hiçbir dini, siyasi,politik kurumla bağlantısı yoktur. Atatürkçü, çağdaş ve demokratik bir yapısı vardır.
Binamız  yurt olarak inşa edilmiştir, ısı ve ses yalıtımlıdır, her odasında duşu ve tuvaleti mevcuttur. 2 , 4 , 6 kişilik odalarımızda suit oda seçenekleri de bulunmaktadır.

Uşak'ta evinizi aratmayacak her türlü konforu burada bulacaksınız. Odalarda kablolu-kablosuz internet baglantısı vardır ve öğrencilerimiz ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.
Kapasitemizin az olması ögrencilerimize fayda sağlamaktadır. Sorunları ile birebir ilgilenmemiz, cözebilmemiz kolaylaşır. Diğer yandan yaşamlarını kolaylaştıracak sosyal tesislerimizden (camaşır-ütü odası, televizyon salonu, dinlenme salonu, yemekhane, etud salonu, bilgisayar odası gibi) sıra beklemeden yararlanabileceklerdir.
Teknik ekibimiz, odalarda ve diğer kullanım alanlarında oluşabilecek arızayı anında giderme imkanına sahiptir.Açık büfe sabah kahvaltımız ve en az 4 çesit aksam yemeğimiz deneyimli bayan aşçımız tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Yurdumuzda verilecek hizmet ögrenciye huzurlu, sakin, mutlu, eğlenceli bir aile ortamı yaratarak ders başarısına da doğrudan katkıda bulunacaktır.
Emekli oğretmenler olmamız oğrenciler ve veliler açısından bir avantajdır. Kızlarımızla nasıl bir diyalog içinde olacağimızı takdirlerinize bırakıyoruz...

Biliniz ki BAHAR KIZ YURDU ailesine katılmak ayrıcalıktır.

0276 227 05 07 - 0 532 557 89 23
Uşak Üniversitesi Özel Bahar Kız Öğrenci Yurdu | 0276 227 05 07 | 0532 557 89 23 | Durak Mh. 2.İnce Sk No:4 Uşak-Merkez