BAHAR  Şehrin en merkezi konumundaki yurttur. Uşak kücük bir kenttir, Okul hayatı. dinlenme ve derslerden arta kalan zamanınızı şehirde  değerlendirebileceğiniz tek bölge  İsmetpaşa caddesi ve civarıdır.  Öğrencilerimizin "mecburiyet caddesi" olarak da adlandırdıkları bu cadde şehrin tek ve en büyük sosyal bölgesidir, Kız öğrencilerimizin gece-gündüz rahat ve güvenle dışarı çıkabilecekleri en güvenli alandır. Bankalar-postane-cafe ve restaurantlar-hastane-kırtasiye-alışveriş gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm noktalara yaya olarak 5 dakikadan kısa sürede ulaşabileceğiniz bir adres yurt binamız olarak seçilmiştir. Yurt önünde ATM noktaları , Üniversite kampüslerine giden minibus durağı ve acil ihtiyaçlarınızda taksi durağı bulunmaktadır. Şehirler arası otobüs firmalarının şehir içi servis güzergahları yurdumuzun önünden geçmektedir, öğrencilerimiz bavulları ile zorlanmadan evlerine gidip gelebilirler.
Üniversite kampüsü şehir dışındadır, bu bölgede yerleşim yoktur. Uşak Sağlık Yüksekokulu ve Halit Ziya Uşaklıgil Kampüsü ise şehir merkezindedir. Bahar Kiz Yurdu Hemsirelikte ve Halit Ziya kampüsünde okuyan öğrencilerimiz için  5 dakika yurume mesafesindeki en yakın yurttur.


Şehirden 8 Km uzakta ve etrafında yerleşim yeri bulunmayan 1 Eylül kampüsüne sefer yapan minibüslerin durağı yurdumuza 1 dakika yürüme mesafesindedir.


Yurdumuzun hemen karşısında bulunan hükümet ve adliye konağı önünde 24 saat polisler nöbet tutmaktadır. Şehrimizde en merkezi konuma sahip yurt olması , güvenliği , ulaşım kolaylığı , modern binası ve hizmet kalitesi ile BAHAR KIZ YURDU
her yıl %100 doluluk oranı ile popülerliğini kanıtlamış seçkin bir yurttur!   


Şehir dışından ilk kez gelecek öğrencilerimiz için yurdumuz Uşak merkezinde İsmetpaşa caddesi şehir meydanı adliye karşısında Polen pastanesi aralığındadır. 
Yazıcınızdan Kroki Çıktısını Almak İçin Resmin Üzerine Tıklayınız..
0276 227 05 07 - 0 532 557 89 23
Uşak Üniversitesi Özel Bahar Kız Öğrenci Yurdu | 0276 227 05 07 | 0532 557 89 23 | Durak Mh. 2.İnce Sk No:4 Uşak-Merkez